Hakkımızda

Suitoteller.com Sitesi Kurulum Hakkında


Suitoteller.com sitesi kurma kararı verirken bu sektörde ilan veren kullanıcıların hassasiyetlerini göz önüne alarak suitoteller.com kurmaya karar verdik. günlük kiralık ev, günlük kiralık daire, otel, apart, pansiyon, rezidans, hotel, hostel kısaca bu sekiz kategoriyi de kapsamasını istedik. Biz bu projeden önce de internette ticaretle meşguldük. Hem internette birikmiş tecrübemizin kullanıcılarımıza yeni bir fırsatlar sunması hem de geçimimizi sağlamak için bu projeye başladık.

Ücretsiz İlan Sitesi Hk.


Firmamızın yaptığı 9 yıllık bir AR-GE çalışması sonucunda piyasada Esnafımıza Ücretli Hizmet veren İlan Siteleri Esnafın Müşterisine Ücretsiz Hizmet vererek hem büyük bir Adaletsizlik yapmaktadır. Hemde her Yıl Esnafımızın Müşterisini elinde almaktadadır. Bu Haksızlığa bir nebzede dur diye bilmek amacıyla suitoteller.com ücretsiz ilan sitesini kurmaya ve Esnafımıza Ücretsiz Hizmet vermeye karar verdik.

Biz gelişme ve memleketimize faydalı olacağını düşündüğümüz suitoteller.com projemizde kararlıyız.

Biz internetin gerçekten önemli ve harika bir ticaret mecrası olduğunu düşünüyoruz.

Biz İnternet mecrasında ilan sektöründe iş yapmanın zor olduğunu biliyoruz, ancak yılmadan sizlere suitoteller.com bünyesinde hizmet etmeye devam edeceğiz.

Sizlerin de desteğini ve ilanlarınızı bekliyoruz.